Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie... I.Kant
Online Slots
UK Casinos


Google.pl

Swiat Polska


Zadaj pytanieSONDA
Okres wiosenno-letni sprawia ze...

Zaczynam dbac o siebie.Duzo cwicze, ide do kosmetyczki i fryzjera
Dbam szczegolnie o włosy i skore głowy.
Zawsze dbam o siebie bez wzgledu na pore roku.
Nie zwracam na takie rzeczy przesadnej uwagi.
wtorek, 07 listopada 2006
Trendy jesień-zima 2006

----------
moda.com.pl
niedziela, 22 października 2006
Trendy na jesień - zimę 2006/2007
Ta jesień i zima pełna jest miękkich, harmonijnych kolorów, pięknie tworzących atmosferę nowoczes-ności, zrównoważonej odrobiną tajemniczej historii i natury.

Gra kontrastów: intensywny/rozmyty, zimny/ciepły, matowy/połyskujący, miejski/naturalny tworzy ich niuanse, głębię i bogactwo. W tej mieszaninie, pośród jasnych kolorów znajdziesz delikatne zielenie butelkowe, zabarwione bielą i przydymione szarości.

Ciepłe kolory nabierają lekko przykurzonego zabarwienia: piwne odcienie złota, bogate i ciepłe róże, odcienie miedzi, orzeźwione odrobiną zimowej bieli. Szukając chłodnych odcieni znajdziesz najgłębszą, zimną zieleń, turkus, atramentowy granat i desz-czowe szarości, zaczerwienione róże i chłodno zabarwione biele. Ciepłe i ciemne kolory są rozświetlone i napełnione energią przez odcienie złota i metalicznej cyny, podczas gdy biel i czerń stanowią jak zawsze piękny, klasyczny kontrast.

Płaszcze są wzorowane na męskich lub pomyślane z nawiązaniem do elementów historycznych. Żakiety są raczej dopasowane i krótkie, ze specjalną uwagą poświęconą kołnierzom lub ich brakowi. Spódnice nawiązują do zamaszystych, kołowych kształtów, miękkich bombek lub linii tulipana.

Spodnie pozwalają ci wybrać między linią luźną, z wyraźnie zaznaczoną i wysoką talią a mocno dopasowanymi i super wąskimi kształtami dżinsów oraz nieco luźniejszymi szortów. Sukienki są swobodne lub dopasowane i mocno podkreślające linię ciała. Topy obejmują zarówno linie o perfekcyjnych proporcjach jak też obszerne i przesadzone sylwetki. Dzianina jest miękko drapowana, z bezkształtną lub wyolbrzymioną linią dekoltu, często wyraźnie za duża.

Stylizacja
Sylwetki mają silną kobiecą zmysłowość, wyrażoną w przemyślanych proporcjach, kobiecych kształtach i delikatnych, lecz wyraźnych ozdobach. Wygląd męski i lekko militarny jest miło skontrastowany z miękkim i kobiecym komfortem. Łam zasady mody by stworzyć nowoczesny wygląd! W rzeczywistości jedyną zasadą jest by pozornie nic do siebie nie pasowało. Ale uważaj – to może być niebezpieczne.

autor: / źódło: / opracowanie:
Quiosque>br> http://www.quiosque.pl/